Játék - korábbi nyerteseink

48. forduló
Gyenese Marianna
Vass Katalin
47. forduló
Batta Kálmán
Bordás Anikó
XLVI. forduló
Domoszlay Anikó
Horváth György
Kozinszky Zoltán
Orosz Dániel
Seper Balázs
Szemenyei Mónika
Veress Nikoletta
XLV. forduló
Bodnár Gyula
Nagy Edit
Páli Mirella
Salamon Péterné
Süle Roland
Török Miklós
Varga Piroska
XLIV. forduló
Cser Ildikó
Fazekas Annamaria
Gál Andrea
Kósa Márk
Ohr József
Schőn Mihály
Somogyi Csaba
XLIII. forduló
Bakos Istvánné
Faragó Jánosné
Hajduk Zsófia
Kócsi Tünde
Lukács István
Nagy Máté
Szabadai Viktor
XLII. forduló
Bogdán Gizella
Juhász János
Nagyné Dobos Irén
Rózsa Tímea
Szedlacsek Gyula
Szegedi Sára
Varga Judit
XLI. forduló
Bolf Barbara
Iváncsitsné Major Szilvia
Kári-Horváth Krisztina
Mäcz Dávid
Mándity Zoltán
Obernyik Zoltán
Szabó Nóra
XL. forduló
Bán Anna
Lokodi Marianna
Nagy Lóránt
Oláh Norbert
Sebessy Béla
Szegedi Emőke
Szrapko Mária
XXXIX. forduló
Fecske Szabina
Fülöp Imre
Nagy János
Salga Veronika
Simon Zsuzsanna
Székely Csabáné
Szokoli Krisztina
XXXVIII. forduló
Balogh András
Farkas Gyöngyi
Fitos Tamás
Horváth Zsuzsanna
Laboda Viktória
Pinterics László
Salga István
XXXVII. forduló
Biró Bálint
Dávid Viktor
Nagy Adrienn
Péter Judit
Rádiné Kerek Krisztina
Solti János
Szegedi Éva
XXXVI. forduló
Árkiné Tóth Eszter
Bíró Viktor Tamás
Deák Csaba
Kocsis László
Mátyás Mónika
Rajcsányi Zsuzsanna
Szalay Tibor
XXXV. forduló
Bakos Özséb
Biczó Lajos
Dávida Gábor
Kecskeméti Andrea
Szilágyi Zsuzsa
Tar Szilvia
Udvarhelyi Mari
XXXIV. forduló
Ádám Zoltán
Angyal Tímea
Iván Eszter
Kapitány Éva
Kovács Zoltán Zsolt
Szabó Gyuláné
Velkei András
XXXIII. forduló
Baloghné Pataky Irén
Dénes József
Gulyás Lajos
Kis Imréné
Kollman Judit
Tolnai Gabriella
Vajda Beáta
XXXII. forduló
Hallai Attila
Kovács-Sebestyén Erzsébet
Mógor Péter
Stein Hajnalka
Tóth Zoltán
Vadász Tamás
Vasdinyei Péter
XXXI. forduló
Farkas Zsuzsanna
Ivánné Hermann Anikó
Kelemen Eszter
Poór András
Simonfi Ágnes
Steierlein Csaba
Török Pálné
XXX. forduló
Balogh Zsuzsa
Birkás Norbert
Dancs Andrea
Guruz Balázs
Kócz Enikő
Pintér Mariann
Újvári Judit
XXIX. forduló
Bajusz János
Hordós Katalin
Ille Zsolt
Nárai Dezső
Szamosvári István
Szurominé Korecz Andrea
Takács Orsolya
XXVIII. forduló
Andras Zsolt Peter
Balázs Máté
Illés Nikoletta
Konecsni Eszter
Pálnik Renáta
Sárfy Ágnes
Varga Sándor
XXVII. forduló
Bődi Zoltán
dr. Szelecki Rita
Gerendás Sándor
Heim László
Pawlik Ágoston
Tamás Edit
Varga Tibor
XXVI. forduló
Bartos Mihály
Danyi Pálné
dr. Nemes Gábor
Fekete László
Papp Csilla
Radics Lászlóné
Szakasics Zoltán
Tasy Olga
Vödrös Gergely
XXV. forduló
Balás László
Czecze Brigitta
Körtvélyessy Csilla
Lengyel Gábor
Ónodi Katalin
Rogács Józsefné
Sipos Andrea
Solymosi Klára
Szász László
XXIV. forduló
Babucs Illés
Balogh Krisztina
Biró Eszter
Bódi Erika
Bodnár Katalin
Fa Viktor
Kovács József
Kővári Kornélia
Sitku Pál
XXIII. forduló
Bali Klára
György Diána
Horváth Bettina
Maurer Béláné
Simonné Halmai Ildikó
Szentmihályi Szabolcs
Szőke Edit
Tóth Ágnes
Turda Elek
XXII. forduló
Boczkó András
Faddi Imre
Gajda Andrea, Ózd
Marosán Médea
Mayer Zoltán
Sõregi Vanda, Bp.
Schirm Anita
Sebõk Helga
Valaczkay Józsefné, Szeged
XXI. forduló
Bálint Tamas, Székelyudvarhely
Dr. Végh Ferenc, Keszthely
Gyöngyösi Jolán, Szeged
Heck Gyuláné, Ordas
Hutvágner Melinda, Veszprém
Pálinkás Krisztina, Budapest
Polgár Norbert, Kisbér
Vida István, Győr
Vincze István, Berettyóújfalu
XX. forduló
Dorkó Andrásné
Gyertyánfy Miklós
Márton Edit
Morár Péterné
Náczán János
Polgár Norbert
Sarnyai Zoltán
XIX. forduló
Asztalos Berni
Fehér Gábor
Kiss Ernő
Kovács Andrea
Mátyás Zsigmondné
Mislovics Erzsébet
Rábai Gyula
Suhajda Izabella
XVIII. forduló
Alaxai Szilvia, Bp.
Blaskó Norbert, Nógrádkövesd
Egyedi Csongor Tamás, Bp.
Erdősiné Kóczán Renáta, Hidegség
ifj. Sipos Attila
Mosoni Andrea
Székelyhidi Krisztina
Széplasz Szilárd, Vác
XVII. forduló
Gátmezei Enikő
Hankó Gábor Bp.
Lantos Hanna
Legler Gyuláné, Szany
Német Sándor
Stocker Katalin, Pilisszentiván
Szaniszló Zoltán, Szeged
Tódik Tímea
XVI. forduló
Almádi Ferenc, Bp.
Bednárik Krisztián, Bp.
Beregszászy Csaba, Bp.
Frucht Józsefné, Bp.
Rózsa Csilla, Szeged
Szabó Endre, Székesfehérvár
Szóládi István, Bp.
Tumik Ábel, Miskolc
XV. forduló
Ács Dóra, Bp.
Balla Zsolt, Bp.
Legler Mónika, Szany
Major József
Parádi Béla, Kazincbarcika
Perényi Károly
Szabóné dr. Szőllősi Éva
Szalai Bernadett, Sopron
XIV. forduló
Ceglédi Zoltán, Mohács
dr.Szombati László, Mezőberény
Gál Krisztina
Koszorús Béla, Sopron
Lantai Józsefné, Budapest
Németh Klára
Palkó Márton
Szabó László Tibor, Nyíregyháza
XIII. forduló
Bécsi Károlyné
Bonta Alexandra
Fekete Sándor
Gárdos János
Hajdu Tibor
Kui Ildikó
Varga Adrienn
Varga Zoltán
XII. forduló
Bagó Gyula
Brányi Alexandra
Bujtor Gyula
Eszes Dóra
Flóró Lajos
Rab Tibor
Székely László
Szvitacs Katalin
XI. forduló
Csitári Gábor
Hegedűs Andor
Kósa Klára Adél
Kovács Péter
Lendák Lajos
Mátyás Melinda
Rákhely Renáta
Szőke Barnabás
X. forduló
Dr. Grozner István
Erdei Mihály
Hoang Thuy Nga
Kovács Péter
Kun Róbert
Mihók Zsófia
Péterfalvi Ferenc
Szabolcs Benedek
Zoltán Gergely
IX. forduló
Balázs Gábor
Gál Krisztina
Izsák Gábor
Németh Ágostonné
Pénzes Krisztina
Vízvári Dóra
VIII. forduló
dr. Tátrai József
dr. Válik Andrea
Karsay Alexandra
Sebestyén Zsuzsa
Szabó Lajos
Vadász Tibor
VII. forduló
Csitári Tímea
Lukács Bence
Tikász Cseperke
VI. forduló
Baráth Mária
Kovács Emőke
Lőrincz Szabolcs
V. forduló
Bölcskei György
Kiss Tamás
Németh Ágoston
IV. forduló
Molnár Lajos
Vadnay Katalin
Válik Andrea
III. forduló
Mészáros Károly
Molnár Krisztina
Péter Anna
II. forduló
Györök Csaba
Halász Éva
Kövesdi István
I. forduló
Ebben a fordulóban egy jó megfejtés sem érkezett
X
Megjelent a Múlt-kor történelmi magazin 2017. nyári száma